WYSZUKAJ PROJEKT
POWIERZCHNIA
KONDYGNACJA
NAZWA LUB NUMER PROJEKTU

» AKTUALNOŚCI

» WNĘTRZA - OFERTA

mieszkanie 1
mieszkanie 1
mieszkanie 1
mieszkanie 2_z antresolą_salon- wariant 1
mieszkanie 2_z antresolą_salon- wariant 2
mieszkanie 2_z antresolą_salon- wariant 3
mieszkanie 3_łazienka-wariant 1
mieszkanie 4_łazienka-wariant 2
mieszkanie 3_łazienka-wariant 2
mieszkanie 4
mieszkanie 4
mieszkanie 4
mieszkanie 5_na poddaszu
mieszkanie 5_na poddaszu
mieszkanie 5_na poddaszu
mieszkanie 2_antresola
mieszkanie 2_łazienka
mieszkanie 2_kuchnia
Projekt koncepcyjny:

Jesteś posiadaczem mieszkania w stanie deweloperskim lub myślisz o jego kupnie? Zastanawiasz się jakie masz możliwości podziału funkcjonalnego przestrzeni, czy uda się zmieścić dodatkowe pomieszczenie lub przeciwnie ciekawie połączyć wybrane pomieszczenia w jedną funkcjonalną całość? A może jesteś posiadaczem domu czy mieszkania, w którym przydałby się gruntowny remont?

W zależności od Twoich potrzeb stworzymy 3 różne koncepcje układu funkcjonalnego dla Twojego wnętrza, mieszkania czy domu. Będzie on bazą dla stworzenia koncepcji stylistycznej. Będziesz miał do wyboru 3 różne alternatywy, przygotowane przez doświadczonego projektanta z głową pełną pomysłów.

FORMA PROJEKTU: rzuty pomieszczeń pokazujące układ ścian działowych, rozmieszczenie mebli, układ ceramiki sanitarnej w łazience oraz układ mebli kuchennych wraz ze sprzętem AGD.

CZAS REALIZACJI:

Czas realizacji do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Cena do uzgodnienia.

INFORMACJE DODATKOWE:

Jeżeli posiadacie Państwo projekt mieszkania/domu , możliwe jest przygotowanie przez nas projektu „przez internet”. Wszelkie potrzebne informacje jesteśmy od Państwa w stanie uzyskać w trakcie rozmowy telefonicznej lub drogą e-mailową.

Jeżeli nie są Państwo w posiadaniu odpowiednich rysunków w pierwszej kolejności zajmiemy się inwentaryzacją. Zwymiarowane przez nas rzuty posłużą nam jako podkład do projektowania.Projekt wykonawczy:

Z uwagi na stopień szczegółowości opracowywanego projektu pracę zawsze rozpoczynamy od przeprowadzenia inwentaryzacji.

W dalszej kolejności opracowujemy projekt koncepcyjny, który pozwoli wyłonić najlepszy dla Państwa wariant funkcjonalny i przestrzenny. Prace nad tym etapem trwają nie więcej niż 5 dni roboczych i jest to intensywny czas pracy z Państwem jako klientem, kiedy to zdobywamy jak najwięcej informacji o Państwa preferencjach, guście, potrzebach.

Po wybraniu układu funkcjonalno-przestrzennego możemy przystąpić do opracowywania wstępnych wizualizacji. Wykorzystując Państwa wskazówki pojawia się konkretna stylistyka, opracowujemy koncepcję kolorystyczną itp. Na tym etapie bez wskazywania konkretnych modeli mebli czy wzorów tapet dopracowujemy koncepcję stylistyczną wnętrz.

Po wyborze koncepcji każdego wnętrza, kolejnym etapem jest dobranie konkretnych materiałów oraz elementów wyposażenia wnętrza, ze wskazaniem miejsca możliwego ich zakupu oraz orientacyjnej ceny.

FORMA PROJEKTU:

-Rzuty i przekroje pokazujące aranżację ścianek działowych, aranżację meblarską, szczegółowe projekty łazienek i kuchni, ze wskazaniem konkretnych modeli ceramiki sanitarnej itp., ułożenie okładzin ściennych i podłogowych , rozmieszczenie i sposób oświetlenia, rozplanowanie gniazd wtykowych i włączników.

-Zestawienie użytych w projekcie materiałów.

-Wizualizacje wszystkich pomieszczeń.

CENA I CZAS REALIZACJI:

Koszt opracowania projektu wykonawczego to 90zł netto/m2. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości obiektu. Nie przekracza zwykle okresu 5-6 tygodni.

INFORMACJE DODATKOWE:

Dokładność i staranność wykonania projektu wykonawczego pozwalają na jego wykonanie bez dodatkowych konsultacji ze strony projektantów. Jednak z uwagi na częstotliwość pojawiania się w trakcie realizacji błędów wykonawczych oraz nierzadko pojawianie się nieoczekiwanych trudności proponujemy Państwu nadzór autorski. Cena usługi uzależniona jest od częstotliwości naszych wizyt na budowie.