Podłoga Quick Step

ByRedakcja

kwi 13, 2022
podłogi

Poszukiwanie dobrej podłogi do swojego mieszkania bywa trudne. Istnieje wiele rodzajów pięknych podłóg, które różnią się parametrami, funkcjonalnością, wyglądem czy ceną. Jednym z najlepszych rozwiązań, które łączą sobie korzyść w każdej z tych cech jest wybór podłogi Quick Step. Podłoga Quick step jest jedną z najczęściej wybieranych podłóg ostatnich lat. Dlaczego?

Piękna i funkcjonalna – podłoga Quick Step

Jeżeli trzeba opisać podłogę Quick Step za pomocą dwóch przymiotników to ,,piękna i funkcjonalna” stanowi najlepsze ich połączenie. Podłoga Quick Step składa się z paneli, które przypominają naturalne drewno. Dzięki temu stały się one idealnym rozwiązaniem na pozyskanie wyglądu przypominającego drewniane deski. Wybór ten jest o wiele bardziej korzystny finansowo, ale również jest o wiele wygodniejszy. Wiele osób decydując się na drewniane deski mocno się na nich ,,przejechało”. Bardzo problematyczny montaż czy ciągłe zamartwianie się o zachlapania nie mówiąc nawet o aplikacji ogrzewania podłogowego nie jest czymś pozytywnym.

Podłoga Quick Step jest jedyna w swoim rodzaju – oprócz wyglądu, który jest bardzo różnorodny Quick Step oferuje również szereg rozwiązań funkcjonalnych, które ceni każdy użytkownik. Przede wszystkim nie trzeba się martwić o zachlapania i zabrudzenia paneli Quick Step. Są one pokryte specjalnymi substancjami, które jednocześnie chronią je przed rysami oraz wodą. Dzięki temu woda nie będzie miała możliwości do wchodzenia w wewnętrzne części struktury paneli i niszczenia ich od środka. Równocześnie panele bardzo dobrze i szybko przekazują ciepło do otoczenia stając się idealnym podłożem do aplikacji ogrzewania podłogowego. Te cechy sprawiają, że podłoga Quick Step może znajdować się w każdym pomieszczeniu – nawet kuchni czy łazience!

Podłoga Quick Step wzięła swoją nazwę od szybkiego i łatwego montażu, który jest ikoną owych paneli. Bowiem ich montaż jest niezwykle prosty – wystarczy wkładać jeden panel w drugi na specjalnie zamontowany zatrzask aby otrzymać mocne, stabilne i szczelne pomieszczenie! W wyniku tego po kupnie paneli można samemu je zamontować bez proszenia innych o pomoc za, którą oczywiście trzeba dopłacić.

Podsumowanie

Podłoga Quick Step jest idealnym kompromisem dla osób szukających eleganckiego stylu połączonego z otrzymaniem funkcjonalnej podłogi. Idealna gdy w domu są dzieci czy zwierzęta. Nie trzeba martwić się o to, że z czasem podłoga Quick Step będzie musiała być zmieniana na nową. To panele na lata!