Domyzwnetrzem.pl 

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

Podłoga Quick Step

ByRedakcja

kwi 13, 2022
podłogi

Poszukiwanie dobrej podłogi do swojego mieszkania bywa trudne. Istnieje wiele rodzajów pięknych podłóg, które różnią się parametrami, funkcjonalnością, wyglądem czy ceną. Jednym z najlepszych rozwiązań, które łączą sobie korzyść w każdej z tych cech jest wybór podłogi Quick Step. Podłoga Quick step jest jedną z najczęściej wybieranych podłóg ostatnich lat. Dlaczego?

Piękna i funkcjonalna – podłoga Quick Step

Jeżeli trzeba opisać podłogę Quick Step za pomocą dwóch przymiotników to ,,piękna i funkcjonalna” stanowi najlepsze ich połączenie. Podłoga Quick Step składa się z paneli, które przypominają naturalne drewno. Dzięki temu stały się one idealnym rozwiązaniem na pozyskanie wyglądu przypominającego drewniane deski. Wybór ten jest o wiele bardziej korzystny finansowo, ale również jest o wiele wygodniejszy. Wiele osób decydując się na drewniane deski mocno się na nich ,,przejechało”. Bardzo problematyczny montaż czy ciągłe zamartwianie się o zachlapania nie mówiąc nawet o aplikacji ogrzewania podłogowego nie jest czymś pozytywnym.

Podłoga Quick Step jest jedyna w swoim rodzaju – oprócz wyglądu, który jest bardzo różnorodny Quick Step oferuje również szereg rozwiązań funkcjonalnych, które ceni każdy użytkownik. Przede wszystkim nie trzeba się martwić o zachlapania i zabrudzenia paneli Quick Step. Są one pokryte specjalnymi substancjami, które jednocześnie chronią je przed rysami oraz wodą. Dzięki temu woda nie będzie miała możliwości do wchodzenia w wewnętrzne części struktury paneli i niszczenia ich od środka. Równocześnie panele bardzo dobrze i szybko przekazują ciepło do otoczenia stając się idealnym podłożem do aplikacji ogrzewania podłogowego. Te cechy sprawiają, że podłoga Quick Step może znajdować się w każdym pomieszczeniu – nawet kuchni czy łazience!

Podłoga Quick Step wzięła swoją nazwę od szybkiego i łatwego montażu, który jest ikoną owych paneli. Bowiem ich montaż jest niezwykle prosty – wystarczy wkładać jeden panel w drugi na specjalnie zamontowany zatrzask aby otrzymać mocne, stabilne i szczelne pomieszczenie! W wyniku tego po kupnie paneli można samemu je zamontować bez proszenia innych o pomoc za, którą oczywiście trzeba dopłacić.

Podsumowanie

Podłoga Quick Step jest idealnym kompromisem dla osób szukających eleganckiego stylu połączonego z otrzymaniem funkcjonalnej podłogi. Idealna gdy w domu są dzieci czy zwierzęta. Nie trzeba martwić się o to, że z czasem podłoga Quick Step będzie musiała być zmieniana na nową. To panele na lata!